عصبانیت و حمله ی قلبی

عصبانیت و حمله ی قلبی

عصبانیت و حمله ی قلبی

ورزش کردن در حالت عصبانیت و خشمی که دارید احتمال بروز اولین حمله قلبی را در افراد افزایش خواهد داد .

محققان با مطالعه بر روی بیش از ۱۲ هزار نفر پی بردند به این مسئله ی مهم که در  مواقعی که افراد همزمان عصبانی بوده و ورزش نیز می‌کنند، ریسک بروز سکته قلبی در آنها به میزان سه برابر افزایش می‌ یابد.

به گفته ی محققان ، هیجانات و همچنین فعالیت های  شدید و سنگین موجب افزایش فشارخون و ضربان قلب می‌گر دد و در نتیجه عروق خونی منقبض شده و تنگ می‌شوند. در مقابل، این وضعیت ممکن است موجب ایجاد لختگی خون و توقف جریان خون به سوی قلب گردیده و  اتفحمله قلبیاق بیافتد.

در این مطالعه ها ، محققان از بیمارانی که دچار حمله قلبی شده بودند پرسیدند که آیا یک ساعت قبل از بروز حمله قلبی عصبانی یا ناراحت بودند؟ و همچنین در مورد فعالیت سنگین ورزشی‌ شان هم در این مدت زمان پرس و جو کردند.

تیم تحقیق از دانشگاه مک مستر در کانادا دریافت به طور میانگین افراد دو برابر بیشتر بعد از انجام فعالیت فیزیکی شدید یا هیجانات احساسی شدید دچار حمله قلبی می‌گردند .

در مجموع ۱۴ درصد از شرکت‌کنندگان عنوان کرده بودند که یک ساعت قبل از بروز علائم حمله قلبی شان ورزش سنگین انجام داده بودند. همین تعداد مشابه نیز اعلام کرده بود ند که در آن حالت عصبانی یا خشمگین بوده‌اند.

 

فروشگاه  فروش کیف فشن می تنها  فروشگاه کیف زنانه با جدیدترین مدل ها . فروش کیف زنانه در بهترین فروشگاه کیف در فشن می.

برای خرید کیف از فروشگاه کیف زنانه ی فشن می خریداری کنید . فشن می تنها فروشگاه کیف به طور رسمی اولین شعبه ی خود در ایران برای فروش کیف زنانه را راه اندازی کرد . فروش کیف آنلاین در فروشگاه فشن می .

اشتراک گذاری پست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *