برخی فواید صندلی ماساژور

صندلی ماساژور

برخی فواید صندلی ماساژور

صندلی ماساژور و فواید آن

به گزارش فشن می فروشگاه صندلی ماساژور ، امروزه از ماساژ تنها برای ریلکس شدن و استراحت استفاده نمیشود ، بلکه برای تسکین دردهای خاص، ترمیم جراحت یا کمک به رسیدن شرایط سلامت خاصی بکار می‌رود. انسان‌ها در قرن حاضر دنبال سلامتی هستند و دریافته‌اند که ماساژ یکی از بهترین اعمال برای دستیابی به این مهم محسوب می‌شود.

 

صندلی  ماساژ می‌تواند به از درد های جسمانی کمک کنند. فواید صندلی ماساژ فراتر از ریلکس کردن است و در حقیقت باعث بهبود یا حتی از بین بردن مشکلات سلامتی فرد میگردد.

در نخستین آزمایشهایی که به منظور میزان تاثیرگذاری ماساژ توسط صندلی ماساژور صورت گرفت، آن دسته از افرادی که یک یا دوبار در هفته به مدت یک ساعت ماساژ می بینند، بهبودهایی در درد، خشکی و عملکردشان پیدا کردند.

باوری که بین مربیان و ورزشکارن وجود دارد، این است که صندلی ماساژور از طریق افزایش جریان خون باعث کاهش تولید اسید لاکتیک می‌گردد.  انقباض و ریلکس کردن عضلات باعث می‌شود شریانها از خون پر و خالی گردند که افزایش خروج ضایعات تولید شده مانند اسید لاکتیک را به‌دنبال دارد. در نتیجه یک ماساژ معمولی می‌تواند تا حد زیادی خستگی عضلانی را با یک فشار فیزیکی کاهش دهد.

از مطالعه و بررسی ۱۲ تحقیق ثابت شده که استفاده از صندلی ماساژور برای  ماساژ نه تنها می‌تواند درد فیزیکی را در کل  بدن کاهش دهد، بلکه از علائم اضطراب و افسردگی نیز می‌کاهد.  این تحقیقات نشان داده که ماساژ در واقع سطوح کورتیزول را تا ۵۰ درصد کاهش می‌دهد، درصورتی که سطوح نوروترنسمیترهایی که در کاهش افسردگی دخیل هستند، را افزایش می‌دهد.

 

فروشگاه فشن می فروشگاه صندلی ماساژور و مبل ماساژ ، ارسال صندلی ماساژ و فروش صندلی ماساژ به شهرستانها . فروش صندلی ماساژور ارزان به سراسر ایران .

اشتراک گذاری پست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *