با میوه لاغر شوید

با میوه لاغر شوید

با میوه لاغر شوید

کاهش وزن با هندوانه
از آنجایی که ۹۰ درصد وزن هندوانه را آب تشکیل می دهد یکی از ماثرترین میوه‌ها جهت کاهش وزن است . در ۱۰۰ گرم از هندوانه تنها ۳۰ کالری وجود دارد. همچنین این میوه نیز منبع خوبی از آمینو اسید به نام آرگینین است که کمک می‌کند چربی سریع‌ تر بسوزد. مصرف این میوه علاوه بر آنکه آب مورد نیاز بدن را تامین می‌کند موجب می‌شود فرد احساس سیری داشته باشد و کمتر بین وعده‌های غذایی میل به خوردن داشته باشد.

کاهش وزن با سیب
مصرف یک عدد سیب در طول روز نه تنها نیاز مراجعه به پزشک را کاهش می دهد بلکه باعث می‌شود فرد سریع‌تر لاغر شود ، همچنین مصرف یک عدد سیب به همراه پوست ۴.۴ گرم از فیبر مورد نیاز بدن را تامین می‌کند. خوردن سیب  پیش از وعده‌های غذایی به کاهش قابل توجه وزن منجر می‌شود.

کاهش وزن با گریپ فروت
این میوه حاوی مقدار زیادی ویتامین C، اسیدفولیک و پتاسیم است. همچنین گریپ فروت‌های صورتی و قرمز  منبعی از ویتامین A  است که جداره‌های عروقی را از آسیب‌های اکسیدی حفظ می‌کند. مصرف نیمی از این میوه حدود نیم ساعت پیش از وعده‌های غذایی به فرد کمک می‌کند بیشتر احساس سیری داشته باشد.

کاهش وزن با موز
گرچه یک موز متوسط حاوی ۲۷ گرم کربوهیدرات است اما می‌تواند به متوقف شدن افزایش وزن کمک کند زیرا تنها ۱۰۵ کالری دارد. همچنین موز با گرفتگی عضلانی مقابله کرده، از اسیدی شدن جلوگیری می کند و فشار خون را پایین نگه می‌دارد.

بهتر است به جای استفاده از انواع و اقسام  داروهای شیمیایی برای رسیدن به لاغری و وزن ایده آل خود ازد انواع صیفی جات و میوه جات استفاده نمایید که نه تنها شما به  وزن ایده آل خود خواهید رسید بلکه به سلامتی خود نیز کمک بسیاری می نمایید .

اشتراک گذاری پست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *